Електронна реєстрація
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Останні коментарі

  🎼Вплив музики на розвиток дитини

  🎹Музика – це мистецтво, а будь-яке мистецтво розвиває, виховує особистість дитини, дозволяє розбиратися в житті, знайти і пізнати саму себе, формуючи свою самооцінку.
  Фахівцями вже доведено, що музика стимулює розвиток дитини, розвиток її інтелекту.

  🎻Музика є ще й лікувальною. Ще давні знали, що мистецтво має лікувальний ефект! Найбільш сильний вплив має музика. Вже в Стародавній Греції Піфагор у своєму університеті в Кротоні починав і закачував день співом: вранці – щоб очистити розум від сну та порушити активність, увечері – заспокоїтися та налаштуватися на відпочинок.

  🎺А сучасні нейрохірурги та психологи вважають, що музика має  сильний  вплив на розвиток мозку людини. Конкретні типи нервових клітин реагують на конкретні частоти звукових коливань, відповідні музичним нотам. Звідси випливає, що музика – це давня та природня форма корекції емоційних станів, щоб зняти накопичену психологічну напругу, заспокоїтися, зосередитись.

  🪇Вибір музики величезний і можна стати в глухий кут, вибираючи яку музику ставити дитині. Чи потрібно слухати тільки класичну музику? Ні звичайно. Але підходити до цього питання потрібно з усією серйозністю. Вибір величезний – класична, інструментальна, різні мюзикли… Ставлячи дитині музику, необхідно враховувати деякі моменти. Адже ви можете впливати музикою на розвиток дитини. Ті звуки, які вона чує, відкладаються у її підсвідомості та впливають на майбутнє. Певна музика виховує смак та коло спілкування.

  🪕 Тож коли ж можна знайомити дитину зі світом музики? Це ніколи не пізно, але краще ставити музику до народження дитини. Музика, почута до народження, прискорює розвиток дитини, допомагає подолати проблеми. При музичному вихованні дитина буде легко знаходити спільну мову з іншими дітьми.
  Розвиваючи особистість дитини, ми підштовхуємо до зародження, розвитку та становлення її творчості. Творчість дітей базується на яскравих музичних враженнях. Слухаючи музику, дитина чує як звуки, а й думки, бажання композитора. Під її впливом створюється власне творча уява, а через неї змінюється сприйняття різних сторін.

  👉 Прослуховування музики розвиває наочно образне мислення – здатність аналізувати образ, а потім синтезувати його. Таке мислення є основою математики, інженерії та інших дисциплін.

  👉 Коли дитина слухає класичну музику, при цьому зміцнюються мозкові зв’язки, які відповідають за його математичні здібності.

  👉 Музичні ігри часто поєднують розмову та співи з ритмічними рухами. Зони мозку, які відповідають за ці дії, контролюють також рухові імпульси, завдяки чому дитина все більше вчиться керувати своїм тілом.

  👉 Музичні ігри допомагають дитині одночасно використовувати багато навичок, що розвиває багатосторонні нервові зв’язки.

  👉 Зустріч з музикою є надзвичайно важливою для мовного та емоційного розвитку, а також для зміцнення рухових навичок.

  👉 Ритмічні пісні, які ви співаєте своєму малюкові, сприяють розвитку його мозку.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Solve : *
  7 − 3 =