Електронна реєстрація

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Останні коментарі

    Кадри, мережа, структура управління дошкільним закладом

    В 2022-2023 навчальному році в ЗДО №11 “Пізнайко” працює 33 педагогічних працівників.

     

    Витяг з наказу «Про комплектування груп у 2022-2023 н.р»

    Комплектування  груп у ДНЗ №11 «Пізнайко» на 2022-2023 н.р.

    Вікова група Вихователі Кількість дітей Години роботи
    1 1 молодша група№2 «Сонечко» Скоробогата Власта Іванівна

    Цюняк Любомира Олексіївна

    26 7.30-19.30
    2 2 молодша група №03 «Колобок» (інклюзивна) Телічак Вікторія Володимирівна

    Хомич Надія Аліківна

    28 7.30-19.30
    3 2 молодша група №09 «Бджілка» Іванова Олена Андріївна

    Мельник Марія Степанівна

     

    30 7.30-19.30
    4 2 молодша група №01 «Незабудка» Куриляк Марія Михайлівна

    Масник Іванна Михайлівна

     

    30 7.30-19.30
    5 Середня група № 06 «Дзвіночок»(інклюзивна) Григорук Світлана Василівна

    Дзьоба Марія Романівна

    Кіндрат Маряна Володимирівна (асистент вихователя)

    28 7.30-18.00
    6 Середня група №8 «Вишенька» Дутка Світлана Віталіївна

    Морочило Каміла Дмитрівна

     

    30 7.30-19.30
    7 Середня група №12«Метелик» Стефанець Ірина Василівна

    Федорів Оксана Степанівна

     

    28 7.30-19.30
    8 Середня група № 11 «Ромашка» Капущак Ольга Василівна

    Лосяк Людмила Василівна

    30 7.30-19.30
    9 Старша група №4 «Віночок» (інклюзивна) Карпінець Олена Генадіївна

    Гриценяк Юлія Петрівна

    Гандзюк Леся Ростиславівна (асистент вихователя)

    .

    28 7.30-18.00
    10 Старша група № 05«Пізнайко»(інклюзивна) Габльовська Мирослава Миколаївна

    Бендус Тетяна Василівна

    Марків Мирослава Богданівна(асистент вихователя)

    31 7.30-18.00
    11 Старша група № 10«Калинка» Габльовська Марія Карпівна

    Долішня Марія Федорівна

    32 7.30-19.30

    Директор ЗДО №11 «Пізнайко»                               Ірина СТАСЮК

     

     

    Інформація про фактичну мережу   ЗДО № 11 “Пізнайко»

     

    № з/п Вікова група (назва групи) Інклюзивна/ ні Число дітей за списком Режим роботи Режим харчування
    1 Група раннього віку№02 «Сонечко» ні 26 7.30-19.30 3
    2. ІІ молодша група №01«Незабудка» ні 30 7.30-19.30 3
    3 ІІ молодша група №03«Колобок» так 28 7.30-19.30 3
    4. ІІ молодша група №09«Бджілка» ні 30 7.30-19.30 3
    5 Середня група №06«Дзвіночок» так 28 7.30-18.00 3
    6 Середня група №08 «Вишенька» ні 30 7.30-19.30 3
    7 Середня група №11 «Ромашка» ні 30 7.30-19.30 3
    8 Середня група №12 «Метелик» ні 28 7.30-19.30 3
    9 Старша група №04 «Віночок» так 28 7.30-18.00 3
    10 Старша група №05 «Пізнайко» так 31 7.30-18.00 3
    11 Старша група №10 «Калинка» ні 32 7.30-19.30 3
    Ранній вік 26 3
    Дошкільний вік 295 3
    Всього: 321

     

     

    Керівник:    ____Ірина СТАСЮК___

    Структура та органи управління

     

    Cтруктура та орани управління закладу

    Кількісний та якісний склад педагогічних працівників:

    В ДНЗ працює 33 педагоги, з них:

    • завідувач – 1;
    • вихователь-методист – 1;
    • вихователі – 22;
    • музичні керівники – 3;
    • інструктор з фізичного виховання – 1;
    • практичний психолог – 1;
    • вчитель англійської мови – 1
      керівник гуртка хореографії – 1
    • асистенти вихователя – 3

     

    • з вищою освітою — 27;
    • вищою фаховою – 15;
    • із середньою спеціальною — 2.
    • спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії – 6;
    • спеціалісти І кваліфікаційної категорії – 5;
    • спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії – 4;
    • спеціалісти – 13;
    • звання «вихователь-методист» – 3.

     

     

    Мережа груп у ДНЗ №11 «Пізнайко» на 2021-2022 н.р.

    Вікова група Вихователі Кількість дітей Години роботи
    1 1 молодша група№2 «Сонечко» Скоробогата В.І.

    Цюняк І.Д.

    25 7.30-19.30
    2 2 молодша група №6 «Дзвіночок» Гнатюк О.Р.

    Дзьоба М.Р

    29 7.30-19.30
    3 2 молодша група №8 «Вишенька» Дутка С.В.

    Морочило К.Д.

    29 7.30-19.30
    4 2 молодша група №11 «Ромашка» Мазурук Н.З.

    Капущак О.В.

    29 7.30-18.00
    5 2 молодша група №12 «Метелик» Стефанець І.В.

    Федорів О.С.

    29 7.30-19.30
    6 Середня група №4 «Віночок»(інклюзивна) Карпінець О.Г.

    Гриценяк Ю.П.

    28 7.30-18.00
    7 Середня група №10 «Калинка» Габльовська М.К.

    Долішня М.Ф.

    29 7.30-19.30
    8 Середня група № 5 «Пізнайко» Габльовська М.М.

    Стасів У.І.

    29 7.30-19.30
    9 Старша група №1 «Незабудка» (інклюзивна) Куриляк М.М.

    Федина Т.М.

    33 7.30-19.30
    10 Старша група № 9 «Бджілка»(інклюзивна) Іваанова О,А.

    Мельник М.С.

    25 7.30-18.00
    11 Старша група № 3 «Колобок» Гладка Н.С.

    Бабінська Н.В.

    33 7.30-19.30