Електронна реєстрація
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Останні коментарі

  Музика у вашому домі

  Інтерес до музики і музичні здібності виявляються у дітей по різному. Багато з великим інтересом слухають музику і співають, інші до музики нібито байдужі. Іноді вважають, що такі діти від природи не музичні, в них немає слуху і розвивати його безперспективно. Така точка зору невірна. У кожної дитини можливо розбудити інтерес і любов до музики, розвивати музичний слух та голос. Це підтверджує і життєва практика і наука. Привчати дитину до музики в домашніх умовах потрібно з самого раннього віку. Робити це потрібно різними способами: співати дитині пісні, привчати слухати платівки, музичні записи, дитячі музичні радіо та телепередачі. Якщо є можливість, водити дитину на концерти.

  Звертайте увагу на те, щоб діти не просто раділи музиці, а вчилися переживати закладенні в цю музику почуття. Розмовляйте з дитиною, питайте у неї яка ця музика: весела чи сумна, спокійна чи навпаки, схвильована, про що музика може розповісти, що під неї хочеться робити?
  Іноді не називаючи твір, пропонуйте дитині назвати його. Такі питання викликають інтерес дітей до слухання і розвивають її творчі здібності.
  Розвитку вміння емоційно переживати музику допомагає також читання казок, оповідань, тому що переданий словесно сюжет і переживання героїв дітям більш доступний. Діти дуже люблять повторно слухати музику, яка їм сподобалась. Іноді можна загадати загадки: співати мелодію без слів і запитати, що це пісня. Таким чином потрошку, непомітно дитина привчається до музики. Внаслідок такої роботи ви зрозумієте, що дітей без слуху немає. Є діти у яких ще не виявляються музичні здібності і потрібно допомогти їм розвиватися: більше співати, слухати музику, танцювати.

  Створіть в сім’ї атмосферу любові до музики, схвалюйте потребу дитини проявити себе в музиці. Пам’ятайте, що це приносить дитині радість і робить її добрішою

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Solve : *
  10 + 11 =