Електронна реєстрація
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Останні коментарі

  Матеріально – технічне забезпечення

  закладу дошкільної освіти

   

              Дошкільний навчальний заклад збудовано за типовим проектом в 1983 році. Будівля двоповерхова, розрахована на 12 груп (1 групове приміщення переобладнане під фізкультурний зал та кімнату казки). В даний час в ЗДО функціонує 11 груп.

              Приміщення дошкільного закладу та його територія  відповідають санітарним нормам утримування дошкільних установ. Заклад має огорожу по всьому периметру. 50% огорожі оновлено. Кожна група має свій окремий  майданчик з трав’яним покриттям та зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Для пізнавальної діяльності дітей, з метою виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят,  є ділянки для городу,  квітники,  висаджений сад.

              Приміщення ЗДО знаходяться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення   дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводяться поточні ремонти приміщень дошкільної установи, ревізія системи опалювання, вентиляційних та каналізаційних систем.

              Усі групові приміщення ЗДО відремонтовані, естетично оформлені з врахуванням санітарно-гігієнічних норм та вікових особливостей дітей, забезпечені сучасним розвивальним, ігровим обладнанням для розвитку творчої та пізнавальної активності дітей.

              В дошкільній установі є простора, капітально відремонтована, естетично оформлена музична зала. Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор. Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

              Кабінет музичних керівників забезпечений необхідним обладнанням, методичними матеріалами, дидактично – навчальними посібниками, сценічними костюмами та ігровим матеріалом для розвитку творчих здібностей,  артистичних навичок, естетичних почуттів дітей. Фізкультурна зала та центри рухової активності в кожній віковій групі, наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор. Спортивне та ігрове обладнання в дошкільному закладі в достатній кількості, постійно оновлюється, систематично перевіряється комісією з охорони праці, про що складаються відповідні акти.

              Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою, періодичною пресою , технічними засобами навчання.

              Облаштовано кабінет для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда.

              В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, колонка , проектор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

              Медичний блок розташований на першому поверсі, займає три приміщення. Облаштування медичного кабінету відповідає вимогам Положення про медичний кабінет та Положення про ізолятор, утримується у належному стані і відповідає сучасним вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає переліку надання першої медичної допомоги, аптечці по СНІДу. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби заклад забезпечений захисними масками, антисептиками, дезінфікуючими засобами.

              Приміщення харчоблоку обладнано: побутовими холодильниками, холодильною шафою, виробничою електричною м’ясорубкою,  2 новими електричними плитами, духовою шафою , новою овочерізкою. Все обладнання знаходиться в робочому стані.

              Пральня забезпечена  2 пральними машинами, водонагрівачем, прасками, швейною машиною . Цьогоріч зроблений капітальний ремонт пральні . Є приміщення для   зберігання чистої білизни.

              В закладі є добре облаштоване укриття на 193 особи (наявний дозвіл). Укриття складається з чотирьох кімнат, санвузла, наявні два евакуаційні виходи. Зроблено санітарні побілки, покладено плитку на підлогу. Заклад має три генератора, які будуть використовуватись в разі потреби. 

              У відремонтованих групових приміщеннях створено предметно-ігрове середовище з достатньою кількістю іграшок, дидактичних, розвивальних посібників та іншого матеріалу. В куточках рухової діяльності зібрано фізкультурне обладнання, нестандартні посібники для попередження плоскостопості, формування правильної постави, фізичного розвитку дітей. Добре обладнані куточки природи з достатньою кількістю: кімнатних рослин для спостереження та догляду. Багатий матеріал для розвитку творчих здібностей дітей: різні види театрів; атрибути для творчих і рухливих ігор; матеріали для організації роботи із зображувальної діяльності,  ліпки та конструювання. В усіх групах раннього та дошкільного віку є іграшкові меблі, предмети–замінники, набори конструкторів та будівельний матеріал, що сприяє сенсорно-пізнавальному розвитку дошкільнят. Розвивальне предметно-ігрове середовище груп періодично поповнюється та змінюється. Це спонукає дітей до    пізнавальної  активності, мобілізує процеси мислення,  позитивно впливає на їх емоційну сферу. Вихователі постійно поповнюють осередки книги новими посібниками, журналами, ілюстраціями. Для відпочинку та покращення емоційного комфорту створені «куточки усамітнення», центри спілкування  з м’якими меблями.

   

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Solve : *
  26 − 21 =