Електронна реєстрація
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Останні коментарі

     

    Витяг з наказу «Про комплектування груп у 2022-2023 н.р»

    Комплектування  груп у ДНЗ №11 «Пізнайко» на 2022-2023 н.р.

    Вікова група Вихователі Кількість дітей Години роботи
    1 1 молодша група№2 «Сонечко» Скоробогата Власта Іванівна

    Цюняк Любомира Олексіївна

    26 7.30-19.30
    2 2 молодша група №03 «Колобок» (інклюзивна) Телічак Вікторія Володимирівна

    Хомич Надія Аліківна

    28 7.30-19.30
    3 2 молодша група №09 «Бджілка» Іванова Олена Андріївна

    Мельник Марія Степанівна

     

    30 7.30-19.30
    4 2 молодша група №01 «Незабудка» Куриляк Марія Михайлівна

    Масник Іванна Михайлівна

     

    30 7.30-19.30
    5 Середня група № 06 «Дзвіночок»(інклюзивна) Григорук Світлана Василівна

    Дзьоба Марія Романівна

    Кіндрат Маряна Володимирівна (асистент вихователя)

    28 7.30-18.00
    6 Середня група №8 «Вишенька» Дутка Світлана Віталіївна

    Морочило Каміла Дмитрівна

     

    30 7.30-19.30
    7 Середня група №12«Метелик» Стефанець Ірина Василівна

    Федорів Оксана Степанівна

     

    28 7.30-19.30
    8 Середня група № 11 «Ромашка» Капущак Ольга Василівна

    Лосяк Людмила Василівна

    30 7.30-19.30
    9 Старша група №4 «Віночок» (інклюзивна) Карпінець Олена Генадіївна

    Гриценяк Юлія Петрівна

    Гандзюк Леся Ростиславівна (асистент вихователя)

    .

    28 7.30-18.00
    10 Старша група № 05«Пізнайко»(інклюзивна) Габльовська Мирослава Миколаївна

    Бендус Тетяна Василівна

    Марків Мирослава Богданівна(асистент вихователя)

    31 7.30-18.00
    11 Старша група № 10«Калинка» Габльовська Марія Карпівна

    Долішня Марія Федорівна

    32 7.30-19.30

    Директор ЗДО №11 «Пізнайко»                               Ірина СТАСЮК

     

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Solve : *
    27 + 5 =