Електронна реєстрація
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Останні коментарі

  У садочку працює гурток з вивчення англійської мови .

  Керівник гуртка –  Андрусишин Іванна Михайлівна. Освіта-вища, спеціальність – вчитель англійської мови та зарубіжної літератури. Педагогічний стаж – 11 років.

  Метою роботи гуртка є знайомство дітей з іноземною мовою, формування інтересу до іноземної мови, розвиток мовних здібностей з опорою на мовний апарат рідної мови, формування первинних навичок спілкування іноземною мовою, виховання ввічливості та дружнього ставлення до всіх людей, незалежно від мови, якою вони розмовляють.

  Заняття гуртка проходять в ігровій формі, яка є найбільш доступною для дітей дитячого садочка. На заняття приходять улюблені казкові герої та іграшки, використовується яскравий наочний матеріал для зацікавлення гуртківців. Часто діти самі малюють ілюстративний матеріал до тем, що вивчаються, та використовують свої малюнки в іграх.

  Види занять змінюються кожні 3 – 4 хвилини, що дозволяє підтримувати увагу та працездатність маленьких учасників – це ігри з м’ячем, фізкультурні хвилинки з промовлянням віршиків, перегляд навчальних мультфільмів, «похід до магазину», ігри «Телефон», «Чарівний мішечок», «Пізнай голос» та багато інших. У кожній грі звертається увага на використання дітьми ввічливих слів (англійською мовою): дякую, вибачте, будь ласка. Атмосфера на заняттях доброзичлива, кожне маленьке досягнення дітей не залишається без уваги. Дошкільний вік вважається особливо сприятливим для вивчення іноземної мови. Мовний апарат дітей гнучкий і піддатливий, вони володіють чуйністю до мовних явищ, легко запам’ятовують невеликий за об’ємом матеріал. Лексикою для вивчення є іменники, рідше прикметники і дієслова. Запам’ятовування відбувається завдяки багаторазовому повторенню лексичних одиниць із залученням фізичних, сенсорних, інтелектуальних резервів дітей.  Особливістю дітей є наочне мислення, тому кожне заняття проходить із звуковими опорами. Використовуються іграшки та казкові герої. Перегляд навчальних мультфільмів є хорошим тренуванням для дітей у використанні іншомовної лексики.  Діти залюбки грають у рухливі ігри з використанням ритмічних віршиків та пісень. («Пізнай голосок»). Люблять змагальні ігри : «Назви слово», «Перейди річку». З великим задоволенням виконують ролі та беруть участь в інсценізаціях.  Грають у настільні ігри: доміно, пазли, лото. На заняттях гуртка англійської мови діти в ігровій формі засвоюють правильну артикуляцію і вимову звуків, лексику, граматичні структури, учаться розуміти на слух англійське мовлення, вести діалог та складати розповіді. Легкому засвоєнню матеріалів сприяють дидактичні, рухливі та сюжетно-рольові ігри, розучування віршів, римовок, лічилок, скоромовок, а також прослуховування аудіозаписів пісень, розповідей, зроблених носіями англійської мови. Заняття проводяться з урахуванням вікових особливостей фізичного, психічного та соціального розвитку дітей. Системна робота формує у дітей високий рівень опанування англійською мовою та забезпечує успішне вивчення англійської мови в садочку.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Solve : *
  26 − 24 =